Gala – Osobowość Roku MICE POLAND 2013

Opublikowano przez | Luty 13, 2014 | Blog | No Comments

MIce poland 2

Kolejna ważna impreza branży MICE już za nami. 24 stycznia 2014 roku, w Expo XXI odbyła się kolejna, szósta już Gala Osobowości Roku miesięcznika MICE Poland. Nagrody zostały rozdane!

Jest nam szczególnie miło o tym wspominać, ponieważ tak jak poprzednio uczestniczyliśmy w tym wydarzeniu jako partner, dostarczając pełne nagłośnienie, oświetlenie i podświetlaną scenografię. Motywem przewodnim była stylistyka diabelska, dominowały czerń i czerwień. Jak wcześniej i tym razem postanowiliśmy zaproponować coś bardzo efektownego. Powstał dzięki temu i został zrealizowany projekt piekielnej urody żyrandola, wg. pomysłu naszego bossa Filipa, który zachwycał absolutnie wszystkich przybyłych! Naszym dziełem była również świecąca nad sceną instalacja z nowiutkiej kratownicy oraz rozstawiona na całej sali pełna feeria świateł. Mogliśmy zaprezentować m.in. nasze nowe ruchome głowy Pointe, Robin 100 i stroboskopy SGM.

Impreza wyszła przepięknie, efekt uznano za najlepszy z dotychczasowych! … choć mróz tego wieczoru był trzaskający i zupełnie nie zachęcał do wychodzenia z domu, sala była pełna a zabawa jak zawsze doskonała!

MICE Poland